Nejčastější dotazy k prohlídkám a pronájmu vozítek Euro Segway

Jaký je maximální hmotnostní limit pro Harley Trikes?

Maximální užitečné zatížení tříkolky je 160 kg. V některých výjimečných případech to může být až 180 kg, ale měli bychom jet pomaleji, abychom nebrzdili tříkolku při jízdě do kopce a přes zpomalovací hrboly (ležící policisté).


Kde začínají vyjížďky na segway v Praze?

Místo setkání je naše sídlo na Maltézském náměstí 7 (Maltézské náměstí 7), jen 3 minuty chůze od Karlova mostu.


Jaký je minimální věk pro účast na prohlídce?

Pro jízdu na segway v Praze neexistují žádná věková omezení. Ale váha jezdce by měla být více než 30kg.
Pro jízdu na elektrokole je minimální věk 10 let. Máme nějaké s nízkým sedlem, takže by nebyl problém jezdit.
Řidič Trikes by měl být starší 18 let. Jako cestující na zadním sedadle mohou děti 7+ vyrazit na výlet.


Jaké jsou zásady zrušení zájezdů Euro Segway Prague?

Storno zájezdu je možné do 48 hodin. předem, e-mailem nebo telefonicky. Pozdější zrušení nelze akceptovat. Věříme, že se naši zákazníci dostaví na plánované prohlídky. V případě slabého deště zajišťujeme pláštěnky. V případě silného deště může být výlet na vaši žádost přeplánován nebo zrušen.
Podrobné storno podmínky pro skupiny 10+ osob a firemní akce poskytneme na vaši žádost.


Je k řízení potřeba řidičský průkaz?

Segway PT je osobní přepravník, podle tamních českých předpisů je jako chodec. Na elektrokoloběžkách do 1000 Watt s maximální rychlostí do 25 km/h jedeme v kategorii přepravy jízdních kol. K tomu nepotřebujete řidičský průkaz. Ale při jízdě na koloběžce i jako na kole v ČR byste měli dodržovat pravidla a před jízdou ani během ní nepít alkohol a neužívat drogy. Místo toho si na segway můžete dát půllitr piva. 😉


Mohou těhotné ženy vyrazit na prohlídku Segway?

Bezpečnost Vašeho nenarozeného dítěte je naší prioritou, proto těhotné ženy nemají povolený výlet na Segway. Pokud jste profesionál v jízdě na kole, můžeme vám nabídnout e-koloběžku (e-bike) pro jakoukoli jízdu na segway nebo e-koloběžce.


Je nutná rezervace předem, nebo se můžeme jen dostavit v kanceláři Euro Segway?

Máme dostatek zdrojů, abychom vám zajistili prohlídku. Někdy se ale mohlo stát, že všichni průvodci jsou na prohlídce, ale někdo se zrovna objeví a chce jít na prohlídku právě teď… Důrazně doporučujeme rezervovat předem, abyste se vyhnuli zklamání.


Jak mohu zaplatit za prohlídku Segway?

Platba bude provedena v naší kanceláři v den prohlídky. Prosím pouze v hotovosti (CZK / EUR / USD / GBP). Pokud preferujete platbu předem bankovním převodem – faktura bude vystavena na vyžádání. Případně můžete platit přes PayPal nebo kreditní kartou přes PayPal. V případě PayPal vám bude účtováno dodatečně 4,5 % z provizí za transakci PayPal.


Je možné mít prohlídku Segway v různých jazycích?

Všichni naši průvodci mluví anglicky. Jsou vyškoleni, aby mluvili anglicky pomalu a dobře se dorozumívali se zákazníky, kteří nejsou rodilí v angličtině. V našem týmu máme také německy, rusky a portugalsky mluvící průvodce, takže doporučujeme rezervaci předem. Máme také externí průvodce v jiných jazycích (francouzština, španělština, ukrajinština), ale ti nejsou kdykoli k dispozici. Sdělte nám prosím své preference v poli Přidat komentář během rezervace a my co nejdříve ověříme dostupnost dalších jazyků.


Budou na prohlídce další lidé?

V případě, že zvolíte možnost otevřené skupiny, mohou být na turné další lidé. Ale ne více než 10 lidí ve skupině.
Pokud zvolíte možnost Soukromá prohlídka, bude prohlídka zcela soukromá. Budete tam jen vy (vaše družina) a průvodce. V tomto případě nebudeme slučovat různé skupiny.


Moje maminka má omezenou pohyblivost a chodí o berlích. Můžete mi poradit, zda je to vhodné a zda si může berle na tříkolku nasadit?

Aby se člověk mohl stát řidičem Trike, měl by si být jistý řízením, neměl by být nebezpečný sobě ani ostatním. Maximální věk pro řidiče je 69 let, pro spolujezdce 75 let. Spolujezdec/spolujezdkyně by měl/a být schopen/schopna udržet nohy na držáku nohou při sezení. Pokud jde o berle, průvodce je může mít ve svém vozidle, ale turista z bezpečnostních důvodů ne. Tato kombinace může fungovat pouze ve variantě soukromého zájezdu, protože potřebujete zvýšenou pozornost a nemůžeme kvůli tomu zdržovat ostatní členy skupiny.
Nepokoušejte se prosím tato pravidla obcházet. Vyhrazujeme si právo odmítnout službu i v případě, že byl zájezd zaplacen předem (peníze budou vráceny pouze této osobě, nikoli však ostatním účastníkům, pokud budou žádat o vrácení peněz jako celá skupina).
Děkujeme za pochopení.


Nenašli jste odpověď výše? Napište nám prosím na [email protected] a my vám odpovíme co nejdříve.

Open chat
1
Hello 👏🏻
Can i help you?
Kann ich Ihnen helfen?
Puis-je vous aider?
¿Puedo ayudarte?