Prohlídka Prahy na Trike za 2 hodiny

Nejlepší výhledy na Pražský hrad, Malou Stranu a Staré Město uvidíte během 2 hodinové prohlídky na tříkolce s místním průvodcem. Tento zájezd je vhodný pro všechny skupiny: rodiny, páry, rozlučky nebo firemní akce. Řidičský průkaz není potřeba, podle místních předpisů je Trike druh elektrokola.

Místo setkání se nachází pouhých 200 metrů od Karlova mostu. Po úvodní zkušební jízdě pod dohledem začíná vaše prohlídka Trike Harley Viewpoint směrem ke zdi Johna Lennona, kde můžete zanechat svůj podpis. Poté pod Karlovým mostem pořídíte nezapomenutelné snímky na břehu Vltavy. Překvapí vás nejužší pražská ulice a socha čůrajících chlapečků v muzeu Franze Kafky. Dalším cílem budou Letenské sady, odkud se vám naskytne nejlepší výhled na Prahu – pohled na 5 mostů z památníku Metronome.
Další zastávkou bude Pražský hrad – největší hrad na světě podle Guinessovy knihy rekordů. Tam budete mít krátkou zastávku, abychom to viděli zvenčí. V případě, že se jedná o soukromou prohlídku a vše je včas, váš průvodce s vámi vstoupí do hradního komplexu, aby vám ukázal některé důležité stavby a budovy uvnitř. Poté pokračujeme v prohlídce Strahovského kláštera, kde najdeme vyhlídku, odkud jsou vidět všechny červené střechy centra města. Odtud sejdeme přes Petřín na Malou Stranu. Posledních 20 minut prohlídky sestává ze zábavného sjezdu přes Petřín a zpět na Malou Stranu ke kanceláři Euro Segway.

Pokud chcete vidět více, vyberte si naši 3hodinovou Velká prohlídka Prahy na tříkolce.