Loading...
trike-tour-praguemore photos

Vyhlídková prohlídka na Triku

Privatni jizda
79 € 58 €
Cena na osobu
Sleva platná do 22.01.2020
 • 120 min

 • 11 km

 • 12 pamatek

 • Privatni jizda

 • Extra čas na trénink

Rezervační formulář

Najděte všechny vyhlídky na Prahu za pouhé dvě hodiny

Tříkolky (tříkolový elektrický skútr) jsou v Praze k dispozici pouze s Euro Segway. S vaším soukromým místním průvodcem prozkoumáte Pražský hrad, Malou Stranu a Staré Město v 2 hodinové trojkolce. Tato prohlídka je vhodná pro všechny druhy skupin: rodiny, páry nebo firemní akce. Náš výchozí bod je 100 metrů od Staroměstského náměstí. Po zkušební jízdě začíná vaše prohlídka. Prvním cílem je Letenský park, kde uvidíte nejlepší vyhlídku na Prahu a památník Metronome. Po krátké historii a spoustě fotografií další zastávka je Pražský hrad. Podle Guinessovy knihy rekordů je Pražský hrad největším hradem na světě. Zde můžete navštívit katedrálu sv. Víta a krásnou jiho-královskou zahradu a pak se vydat na Malou Stranu přes Strahovský klášter. Vyfotíte a zanecháte podpis na zdi Johna Lennona, přejete si přání při jízdě pod slavným Karlovým mostem, překvapení nejužší ulicí Prahy a sochami muzea Kafka. Projeďte se po židovské čtvrti a dostanete se na Staroměstské náměstí, kde je vaše poslední zastávka, a pak prohlídku zakončete nezapomenutelnými vzpomínkami a velkým úsměvem. Svou cestu můžete také přizpůsobit zahrnutím a vyloučením míst podle svých představ.

Místo startu

Tour map
To load map, click on the image.

Doporučené komentáře

Everlasting memory!
9510d6edaa5976d9dcc2780fef545349.jpg
ameliaclaireh
od London, United Kingdom
We opted for the 2 hour trike tour. When we arrived we were greeted by our tour guide Seb. He asked us what sort of things we wanted to see and off we went. We saw all the main sights and he took to the best pictures. The trikes themselves were easy to operate and felt safe. This experience felt much more personal to something like a tour bus. Can not recommend doing this enough. Would comeback just to do this again. Thank you seb for everything!

Jedinečný zážitek a nejlepší pocity

Triky se velmi snadno jezdí, pohodlné a rychlé vozidlo. Není vyžadován žádný řidičský průkaz a každý dospělý může jezdit. Tato prohlídka je vhodná pro všechny, včetně jednotlivců, rodin, dokonce i pro skupiny 10-15 osob. Poskytujeme pouze soukromé zájezdy, proto můžete prohlídku zahájit kdykoli budete chtít a přizpůsobit ji podle vašich představ. Během této prohlídky objevíte celé historické město, včetně nejlepších památek, starobylých budov, jedinečných soch a památek. Předtím, než si zvyknete na základy, budete mít krátký výcvik. Během prohlídky si uděláte spoustu úžasných fotek z několika fascinujících hledisek a nezapomeňte na Lennonovu zeď napsat své jméno nebo oblíbenou citaci a také si přát při jízdě pod Karlovým mostem. Toto exkluzivní turné a Trike jsou pouze pro vás, které poskytuje Euro Segway Praha!

Сo je součástí:

 • průvodce
 • půjčení segway
 • focení
 • bezpečnostní trénink
 • helmy
 • pláštěnky (pokud prší)

Mapa trasy

To zoom, click on the map.

Doporučují nás