Loading...
Trike tour in Praguevíce fotek

Vyhlídková prohlídka na Triku

Individual
Privatni jizda
79 € 58 €
Cena na osobu
Sleva platná do 28.10.2021
 • 120 min

 • 11 km

 • 12 pamatek

 • Privatni jizda

 • Extra čas na trénink

Rezervační formulář

Navštivte všechny překrásné pražské výhledy

Setkejte se s naším zkušeným průvodcem poblíž Staroměstského Náměstí a vyrazte na cestu s ekologicky šetrným E-scooterem. Poznejte starou Prahu! Projeďte Staré město, Židovskou čtvrť, Malou stranu, Pražský hrad a mnoho dalšího! Vydejte se po náplavce a lehce vyšplhejte až do Letenského parku kde budete mít možnost vidět Pražský Metronom, a mimo jiné zažijete jeden z nejkrásnějších výhledů Prahy. Další zastávkou nebude nic jiného než největší hrad světa – Pražský hrad, kombinující majestátnost Svatovítské katedrály a krásu jižních zahrad. Poté vyrazíte do Strahovského kláštera, kde na Vás čeká přes 600 let starý klášterní pivovar, který stále vaří podle tajné receptury mnichů. Trasa pokračuje Malou stranou kolem stěny Johna Lennona, bronzových Miminek a nejmenší uličky v Praze, až nakonec podjedete Karlův most a dostanete se až k muzeu France Kafky. Odtud pojedete zpět do Starého města, kde navštívíte Židovskou čtvrť a nejstarší synagogu Evropy. Těsně před koncem Vašeho dobrodružství projedete sedmou nejdražší ulicí světa -Pařížskou- která Vás zavede přímo na Staroměstské náměstí.

Místo startu

Tour map
To load map, click on the image.

Doporučené komentáře

Everlasting memory!
9510d6edaa5976d9dcc2780fef545349.jpg
ameliaclaireh
od London, United Kingdom
We opted for the 2 hour trike tour. When we arrived we were greeted by our tour guide Seb. He asked us what sort of things we wanted to see and off we went. We saw all the main sights and he took to the best pictures. The trikes themselves were easy to operate and felt safe. This experience felt much more personal to something like a tour bus. Can not recommend doing this enough. Would comeback just to do this again. Thank you seb for everything!

Unikátní zážitek a silné emoce

Tato túra je naše “Klasika” zpočátku jezděná na Segwayích a nyní mimo jiné na elektrických tříkolkách které používáme od roku 2016 jako alternativu po zákazu vjezdu Segwayů do Starého města. Díky tomu že je Tříkolka něco jako větší jízdní kolo, není zapotřebí řidičský průkaz. Dvouhodinová projížďka je pro ty, kteří chtějí vidět co nejvíce ať už historicky významných nebo jinak zajímavých míst v co nejkratším čase. Soustřeďujeme se primárně na privátní exkurze, a proto si ji můžete rezervovat na téměř jakoukoli hodinu a to jak brzo ráno tak i později večer. Samozřejmě Vám přidělíme zkušeného průvodce se kterým se můžete domluvit co přesně by jste chtěli vidět a exkurzi si tak přizpůsobit přesně podle Vašich představ, a nebo to prostě a jednoduše nechte v průvodcových rukách. Tak či onak Vám garantujeme zábavnou projížďku plnou historie, nádherných výhledů a zajímavých faktů. Tato túra je vhodná pro jednotlivce, rodiny a skupiny lidí.

Сo je součástí:

 • průvodce
 • půjčení trojkolky
 • focení
 • bezpečnostní trénink
 • helmy
 • pláštěnky(pokud prší)

Mapa trasy

To zoom, click on the map.

Doporučují nás