Loading...
hendo-segway-praguevíce fotek

Pražský hrad a Strahovský klášter na Segwayi

Individual
Privatni jizda
95 €
Group
Místo ve skupině
72 €
 • 120 min

 • 10,4 km

 • 13 pamatek

 • Malé skupinky / Privatni

 • Extra čas na trénink

Rezervační formulář

Segway projížďka na Pražský hrad

Chtěli by jste se vydat na soukromou exkursi, která zahrnuje ty nejznámější místa, krásné výhledy a fascinující historii prahy? Nabízíme Soukromou Segway Projížďku ve které je zahrnutý Pražský hrad (největší starodávný hrad světa), pražské Beverly Hills, Strahovský a Břevnovský klášter a mnoho dalšího. Naše kancelář se nachází necelých sto metrů od slavného Staroměstského náměstí. Zde Vás uvítá Váš soukromý průvodce který vás provede tréninkem a bezpečnostní instruktáží. Poté budete naším mini-busem přepraveni na startovací místo odkud vyrazíte vstříc novým zážitkům. Naskočte na Segway a nechte se okouzlit Prahou. Tento futuristický dopravní prostředek je snadno ovladatelný a vhodný pro jednotlivce stejně jako pro skupiny. Naši zkušení instruktoři Vám budou po celou dobu k dispozici a můžeme Vás ubezpečit, že v průběhu několika minut budete dostatečně sebevědomí a připravení vyrazit! Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži, a nechte se unést tímto moderním způsobem dopravy. Užijte si prahu na Segwayi!

Místo startu

Tour map
To load map, click on the image.

Doporučené komentáře

A super good guide!
437d709d886e0c426a64c633c8a9fd71.jpg
Malin1337
od Stockholm, Sweden
We went on this tour without knowing what to expect. I had never been on a segway before and in the beginning I thought I was gonna die! But after a while it was all good ;) we had a super engaged guide who had lots of knowledge to share, and you could really feel his enthusiasm. I loved that it was just me and my boyfriend so it was became like a private tour. I would recommend this bc it was a fun way to see the city and can't speak for the rest of them but our guide Ceasar was the best!

Dvouhodinová Segway projíždka

Dvouhodinová Segway exkurse nabízí více než devět kilometrů dlouhý okruh zahrnující mimo jiné Pražský hrad a Strahovská klášter. Segway je dvoukolový klenot moderní technologie. Díky chytrému počítači sám drží rovnováhu a poslouchá svého řidiče na slovo. Z toho důvodu je vhodný pro všechny věkové kategorie od 8 do 99 let a to ať už se jedná o velké skupiny, rodinné výlety, páry nebo třeba jednotlivce. Vyjížďka zahrnuje katedrálu Sv. Víta a také Strahovský klášter který zde stojí od dvanáctého století. Jeho součástí je přes pět set let starý pivovar který stále používá tajný recept zdejších mnichů. Objevte ty nejkrásnější výhledy jaké Praha nabízí a vraťte se domů plní nezapomenutelných zážitků. Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži, a nechte se unést tímto moderním způsobem dopravy. Užijte si prahu na Segwayi!

Сo je součástí:

 • Soukromý průvodce
 • půjčení segway a e-kolobezky
 • focení
 • bezpečnostní trénink
 • helmy
 • pláštěnky (pokud prší)

Mapa trasy

To zoom, click on the map.

Doporučují nás