Loading...
segway-fun-prague-hen-eventvíce fotek

Zábavná Segway projížďka Prahou

Individual
Privatni jizda
59 €
Group
Místo ve skupině
49 €
 • 60 min

 • 5,65 km

 • 13 pamatek

 • Malé skupinky / Privatni

 • Extra čas na trénink

Rezervační formulář

Zábavná segway projížďka u Pražského hradu

Chcete zažít jedinečnou kombinaci historie a zábavy? Potom je pro vás hodinová projížďka na Segwayi to pravé! Nabízíme rekreační a svižnou alternativu objevování tajů našeho hlavního města Prahy. Na Vaší cestě na Vás čekají ty nejslavnější památky a jedny z nejkrásnějších výhledů, které Praha nabízí.Vaše dobrodružství začíná na naší základně, která se nachází v samotném srdci města. Zde se seznámíte se svým průvodcem, který Vás poté doprovodí do segway zóny, kde projdete výcvikem a bezpečnostní instruktáží.Samotná túra začne ve chvíli, kdy si budou všichni zúčastnění jisti svou schopností Segway ovládat. Skočte na Segway a užijte si zážitek vhodný pro každou věkovou kategorii! Náš zkušený průvodce Vám bude vždy nápomocen a dohlédne na to, abyste toto futuristické dopravní zařízení zkrotili v průběhu několika minut.Vzrušující zkušenost pro každého! Okořeňte svou návštěvu Prahy ekologicky šetrným transportem. Přejeme Vám příjemnou zábavu!

Místo startu

Tour map
To load map, click on the image.

Doporučené komentáře

Seg-Way too much fun
797020d13530f44591adb1c563fbcfb9.jpg
mattmcgold
od Eccles, United Kingdom
Cheesy title, but this is a great tour. You start out on a Segway (first time for me but they show you how and it's so easy once you get used to it), zipping around the city to see the sights. Our guide Micki (sorry if we've spelt that wrong) was lovely, fun a a great guy to spend the day with. He knew a lot about the area and was always happy to wait while to took pictures, and also took us to beautiful sites for top views of the city. The actual Segway itself is a blast and so are the scooters - take a bit of getting used to but this was a fantastic way to see the city on our first day here!

Vzrušující hodinová exkurse

Projeďte bez-počtem důležitých institucí a jejich okolí, jako jsou například ambasády a konzuláty jiných zemí a užijte si atmosféru jakou můžou nabídnout jen Staré Střešovice, ‘’Beverly Hills’’ Prahy. Pokračujte déle kolem kostela Sv. Norberta který je dominantou této části města už od roku 1891 až ke slavné Millerově Vile. Cesta Vás odtud zavede ke Strahovskému klášteru kde mimo jiné najdete pivovar Sv. Norbert, který zde stojí více jak půl tisíciletí a díky tajné receptury zdejších mnichů nabízí jedno z nejlepších piv v Čechách. Kromě piva zde najdete i překrásnou knihovnu plnou starých ručně psaných spisů nedozírné hodnoty. Kombinace překrásné architektury, klidné atmosféry a dech beroucího výhledu na prahu, dělá ze Strahovského kláštera skutečný klenot Prahy. Navštivte s námi tento komplex který si tak osobitě udržuje svou reputaci duchovního místa kde je každý vítán. Těšíme se na Vás!

Сo je součástí:

 • průvodce
 • půjčení segway
 • focení
 • bezpečnostní trénink
 • helmy
 • pláštěnky (pokud prší)

Mapa trasy

To zoom, click on the map.

Doporučují nás