Loading...
Trike Harley tours in Praguevíce fotek

Prohlídka Prahy Trikem

Individual
Privatni jizda
99 € 75 €
Cena na osobu
Sleva platná do 28.10.2021
 • 180 min

 • 15,6 km

 • 19 pamatek

 • Privatni jizda

 • Extra čas na trénink

Rezervační formulář

Tohle si prostě musíte zažít!

Elektrické tříkolky se staly ve světě velice populární a nyní jsou pro veřejnost dostupné i zde v Praze, srdci Evropy. Setkejte se s naším zkušeným průvodcem poblíž Staroměstského Náměstí a vyrazte na cestu s ekologicky šetrnou Tříkolkou. Poznejte starou Prahu! Projeďte Staré město, Židovskou čtvrť, Malou stranu, Pražský hrad a mnoho dalšího! Vydejte se po náplavce a lehce vyšplhejte až do Letenského parku kde budete mít možnost vidět Pražský Metronom, a mimo jiné zažijete jeden z nejkrásnějších výhledů Prahy. Další zastávkou nebude nic jiného než největší hrad světa – Pražský hrad, kombinující majestátnost Svatovítské katedrály a krásu jižních zahrad. Poté vyrazíte do Strahovského kláštera, kde na Vás čeká přes 600 let starý klášterní pivovar, který stále vaří podle tajné receptury mnichů. Trasa pokračuje Malou stranou kolem stěny Johna Lennona, bronzových Miminek a nejmenší uličky v Praze, až nakonec podjedete Karlův most a dostanete se až k muzeu France Kafky. Odtud pojedete zpět do Starého města, kde navštívíte Židovskou čtvrť a nejstarší synagogu Evropy. Těsně před koncem Vašeho dobrodružství projedete sedmou nejdražší ulicí světa -Pařížskou- která Vás zavede přímo na Staroměstské náměstí.

Místo startu

Tour map
To load map, click on the image.

Doporučené komentáře

Best way to see Prague
2e08fe8c476751cae89b89d47c770565.jpg
DVSAroundTheWorld
My friend and I had the most fun time seeing Prague on 3 wheel motorbike with our super awesome private tour guide Milutin!

Objevujte Prahu na našich Tříkolkách!

Tato túra je naše o hodinu prodloužená “Klasika” zpočátku jezděná na Segwayích a nyní na Tříkolkách které používáme od roku 2016 jako alternativu po zákazu vjezdu Segwayů do Starého města. Díky tomu že je Tříkolka něco jako robustnější jízdní kolo pro líné, není zapotřebí řidičský průkaz. Tříhodinová projížďka je pro ty, kteří chtějí vidět co nejvíce ať už historicky významných nebo jinak zajímavých míst a naplno si užít jízdu. Soustřeďujeme se primárně na privátní exkurze, a proto si ji můžete rezervovat na téměř jakoukoli hodinu a to jak brzo ráno tak i později večer. Samozřejmě Vám přidělíme zkušeného průvodce se kterým se můžete domluvit co přesně by jste chtěli vidět a exkurzi si tak přizpůsobit přesně podle Vašich představ, a nebo to prostě a jednoduše nechte v průvodcových rukách. Tak či onak Vám garantujeme zábavnou projížďku plnou historie, nádherných výhledů a zajímavých faktů. Tato túra je vhodná jak pro jednotlivce tak i rodiny.

Сo je součástí:

 • průvodce
 • půjčení trojkolky
 • focení
 • bezpečnostní trénink
 • helmy
 • pláštěnky(pokud prší)

Mapa trasy

To zoom, click on the map.

Doporučují nás