Loading...
Canyon segway tour in Praguevíce fotek

Na Segwayi do Kaňonu

Individual
Privatni jizda
99 €
Cena na osobu
 • 180 min

 • 11,4 km

 • 22 pamatek

 • Privatni jizda

 • Extra čas na trénink

Rezervační formulář

Zážitková vyjíždka do Pražského kaňonu

Naskočte na Segway a připravte se objevit jednu z nejstarších a největších částí Prahy známou už v desátém století. Budete fascinováni tímto nezapomenutelným žážitkem který Vás na při exkursi čeká. Prožijte si své emoce při následování svého zkušeného prúvodce, a objevte s ním spletité bludiště uliček stejně jako některé ze zajímavých námětí. Exkurse začína bezpečnostní instruktáží a praktickým tréninkem. Vaše dobodružsví pokračuje nádherným výhledem kousek od Strahovského stadionu. Poté se vydáte skrz park Ladronka, který Vás zavede až do Břevnosvkého kláštera, prvního mužského kláštera v čechách. Najdete zde i jeden z nejstarších pivovarů v zemi. V tuto chvíli už by jste měli být dostatečně seběvědomí a řipravení na Divokou Šárku. Obří park, který Vám dá okusit majestátnost přírody jako takové. Je to kousek zeleně uchráněný před rostoucím hlavním městem. Důkaz, že si český národ své přirody váží. Ohromý Vás dechberoucí výhled na kaňon, stejně jako legendy a příběhy o divoké Šárce a o Dívčí válce. Pověsti, které jsou staré celá staletí, napsané Kosmasem a doplněné Václavem Hájkem z Libočan. Naskočte na Segway objevte Prahu z cela nové perspektivy! Nezapomenutelné zážitky čekají jen na Vás!

Místo startu

Tour map
To load map, click on the image.

Doporučené komentáře

Segway s Adamem
668ae110891587408c7a83035880d31d.jpg
daveprochazka
od Prague, Czech Republic
Poprve jsme vyzkouseli segway tour a moc jsme si to uzili. Adam nas vzal na objizdku po centru, Letne, Prazskem hradu a Petrine. Skvely zazitek. Diky moc

Zážitková vyjíždka do Pražského kaňonu

Tří hodinová vyhlídková Segway projížďka je alternativní způsob obdivování Prahy, srdce Evropy. Naskočte na Segway a prostřednictvím ohromujících výhledů spatřete Prahu z cela jiné perspektivy. Zajeďte navštívit nejvetěší park města, Mimo jiné navštívíte pohádkoví kostel sv. Fabiána a Šebestiána v Liboci který zde podle legend stojí již od roku 992. Tato oblast si udržela svou atmosféru a nezapomenutelná místa. Dech vám vyrazí i krajina Divoké Šárky. Národního parku plného romantických skalisek, lesů a údolí. Parku, který tak elegantně kombinuje krásu všudypřítomných říček a cestičkami prosetých kaňonů s divokostí lesů a zvířat co v nich žijí. Naskočte na Segway objevte Prahu z cela nové perspektivy! Nezapomenutelné zážitky čekají jen na Vás!

Сo je součástí:

 • průvodce
 • půjčení segway
 • focení
 • bezpečnostní trénink
 • helmy
 • pláštěnky (pokud prší)

Mapa trasy

To zoom, click on the map.

Doporučují nás