Loading...
segway-escooter-tour-praguevíce fotek

Kombinovaná exkurze na e-Scooterech a Segwayích

Individual
Privatni jizda
99 €
Cena na osobu
 • 180 min

 • 12,7 km

 • 28 pamatek

 • Privatni jizda

 • Extra čas na trénink

Rezervační formulář

Unikátní kombinovaná exkurze na e-Scooterech a Segwayích

Pokud jste v Praze poprvé, potom je naše kombinovaná projížďka to pravé pro Vás! Užijte si zábavu s našimi Segwayi a E-scootery při tříhodinovém objevování hlavního města Prahy. Naskočte na elektrické koloběžky a začněte s historickou částí centra, projetím starého města a malé strany kde strávíte prvních devadesát minut. Až už se od svého průvodce dozvíte vše co budete chtít vědět, doveze vás na Prahu 6, kde vyměníte koloběžku za Segway a Vaše dobrodružství může pokračovat. Tato exkurze je pro ty, kteří se chtějí blíže seznámit s kulturu Českého národa prozkoumáním jak historické části prahy, tak jejích lokálních oblastí. Ponořte se hluboko do příběhů Pražského hradu. Projeďte překrásné parky plné dech beroucích výhledů. Ochutnejte klášterní pivo vařené podle téměř sedm set let staré receptury a mnoho dalšího.

Místo startu

Tour map
To load map, click on the image.

Doporučené komentáře

Greatest thing ever
ed6b535ccf3a64b59cd74fc4f31ad4b6.jpg
Benny C
od Houston, Texas
We started a combo trip with ecoscooter and Segway but halfway through the tour we decided to stay on the ecoscooter. It truly made you get around the city faster and easier.

Celá Praha na dlani ve třech hodinách

Projeďte bez-počtem důležitých institucí a jejich okolí, jako jsou například ambasády a konzuláty jiných zemí a užijte si atmosféru jakou můžou nabídnout jen Staré Střešovice, ‘’Beverly Hills’’ Prahy. Pokračujte déle kolem kostela Sv. Norberta který je dominantou této části města už od roku 1891 až ke slavné Millerově Vile. Cesta Vás odtud zavede ke Strahovskému klášteru kde mimo jiné najdete pivovar Sv. Norbert, který zde stojí více jak půl tisíciletí a díky tajné receptury zdejších mnichů nabízí jedno z nejlepších piv v Čechách. Kromě piva zde najdete i překrásnou knihovnu plnou starých ručně psaných spisů nedozírné hodnoty. Poté naskočte na naše E-Scootery a projeďte Staré město, Židovskou čtvrť, Malou stranu a mnoho dalšího! Vydejte se po náplavce a lehce vyšplhejte až do Letenského parku kde budete mít možnost vidět Pražský Metronom, a mimo jiné zažijete jeden z nejkrásnějších výhledů Prahy. Další zastávkou nebude nic jiného než největší hrad světa – Pražský hrad, kombinující majestátnost Svatovítské katedrály a krásu jižních zahrad. Trasa pokračuje Malou stranou kolem stěny Johna Lennona, bronzových Miminek a nejmenší uličky v Praze, až nakonec podjedete Karlův most a dostanete se až k muzeu France Kafky. Odtud se vydáte zpět do Starého města, kde navštívíte Židovskou čtvrť a jednu z nejstarších synagog Evropy. Těsně před koncem Vašeho dobrodružství spatříte sedmou nejdražší ulici světa -Pařížskou- která Vás zavede přímo na Staroměstské náměstí.

Сo je součástí:

 • průvodce
 • půjčení segway
 • focení
 • bezpečnostní trénink
 • helmy
 • pláštěnky (pokud prší)

Mapa trasy

To zoom, click on the map.

Doporučují nás