Loading...
prague-scooter-tour-120minvíce fotek

Kráľovská cesta eskútrom

Individual
Privatni jizda
134 €
Group
Místo ve skupině
95 €
 • 120 min

 • 13,4 km

 • 27 pamatek

 • Malé skupinky / Privatni

 • Extra čas na trénink

Rezervační formulář

Dve hodiny Kralovske cesty

Setkejte se s naším zkušeným průvodcem poblíž Staroměstského Náměstí a vyrazte na cestu s ekologicky šetrným E-scooterem. Poznejte starou Prahu! Projeďte Staré město, Židovskou čtvrť, Malou stranu, Pražský hrad a mnoho dalšího! Vydejte se po náplavce a lehce vyšplhejte až do Letenského parku kde budete mít možnost vidět Pražský Metronom, a mimo jiné zažijete jeden z nejkrásnějších výhledů Prahy. Další zastávkou nebude nic jiného než největší hrad světa – Pražský hrad, kombinující majestátnost Svatovítské katedrály a krásu jižních zahrad. Poté vyrazíte do Strahovského kláštera, kde na Vás čeká přes 600 let starý klášterní pivovar, který stále vaří podle tajné receptury mnichů. Trasa pokračuje Malou stranou kolem stěny Johna Lennona, bronzových Miminek a nejmenší uličky v Praze, až nakonec podjedete Karlův most a dostanete se až k muzeu France Kafky. Odtud pojedete zpět do Starého města, kde navštívíte Židovskou čtvrť a nejstarší synagogu Evropy. Těsně před koncem Vašeho dobrodružství projedete sedmou nejdražší ulicí světa -Pařížskou- která Vás zavede přímo na Staroměstské náměstí.

Místo startu

Tour map
To load map, click on the image.

Doporučené komentáře

The best tour I've ever had
2c0a9fb9be9e88c171b87096330b964b.jpg
carriee1970
od Amsterdam, The Netherlands
Very thankful to our guide Nick for the tour. He made it very informative and at the same time fun. Also, Nick took professional photos of us, was very caring and kind. He immediately became a part of our group and it was clear that he knows his job properly. PS: We hope to see you next year and experience this trip again with you Nick

Nové skůtry v Praze – nové možnosti

Tato túra je naše “Klasika” zpočátku jezděná na Segwayích a nyní na E-Scootrech které používáme od roku 2016 jako alternativu po zákazu vjezdu Segwayů do Starého města. Díky tomu že je E-Scooter něco jako jízdní kolo pro líné, není zapotřebí řidičský průkaz. Dvouhodinová projížďka je pro ty, kteří chtějí vidět co nejvíce ať už historicky významných nebo jinak zajímavých míst v co nejkratším čase. Soustřeďujeme se primárně na privátní exkurze, a proto si ji můžete rezervovat na téměř jakoukoli hodinu a to jak brzo ráno tak i později večer. Samozřejmě Vám přidělíme zkušeného průvodce se kterým se můžete domluvit co přesně by jste chtěli vidět a exkurzi si tak přizpůsobit přesně podle Vašich představ, a nebo to prostě a jednoduše nechte v průvodcových rukách. Tak či onak Vám garantujeme zábavnou projížďku plnou historie, nádherných výhledů a zajímavých faktů. Tato túra je vhodná pro jednotlivce, rodiny a skupiny lidí až do 15 osob.

Сo je součástí:

 • průvodce
 • půjčení el. kolobezky
 • focení
 • bezpečnostní trénink
 • helmy
 • pláštěnky(pokud prší)

Mapa trasy

To zoom, click on the map.

Doporučují nás