Loading...
prague-segway-ebike-tour-240minvíce fotek

Exkurze na E-Scooterech a Segwayích

Individual
Privatni jizda
129 €
Cena na osobu
 • 240 min

 • 26,4 km

 • 57 pamatek

 • Privatni jizda

 • Extra čas na trénink

Rezervační formulář

Unikátní kombinovaná exkurze na E-Scooterech a Segwayích

Pokud jste v Praze poprvé, potom je naše kombinovaná projížďka to pravé pro Vás! Užijte si zábavu s našimi Segwayi a E-scootery při čtyřhodinovém objevování hlavního města Prahy. Naskočte na elektrické koloběžky a začněte s historickou částí centra. Projeďte staré město a malou stranu kde strávíte první dvě hodiny Vaší zážitkové túry. Až už se od svého průvodce dozvíte vše co budete chtít vědět, doveze vás na Prahu 6, kde vyměníte koloběžku za Segway a Vaše dobrodružství může pokračovat. Tato exkurze je pro ty, kteří se chtějí blíže seznámit s kulturu Českého národa prozkoumáním jak historické části prahy, tak jejích lokálních oblastí. Ponořte se hluboko do příběhů Pražského hradu. Projeďte překrásné parky plné dech beroucích výhledů. Navštivte prastarý Strahovský klášter a ochutnejte místní pivo vařené podle téměř sedm set let staré receptury objevené zdejšími mnichy. Samozřejmě Vám přidělíme zkušeného průvodce se kterým se můžete domluvit co přesně by jste chtěli vidět a exkurzi si tak přizpůsobit přesně podle Vašich představ, a nebo to prostě a jednoduše nechte v průvodcových rukách. Těšíme se na Vás!

Místo startu

Tour map
To load map, click on the image.

Doporučené komentáře

Segway s Adamem
668ae110891587408c7a83035880d31d.jpg
daveprochazka
od Prague, Czech Republic
Poprve jsme vyzkouseli segway tour a moc jsme si to uzili. Adam nas vzal na objizdku po centru, Letne, Prazskem hradu a Petrine. Skvely zazitek. Diky moc

Objevte centrum Prahy!

Kromě piva na Strahovském klášteře najdete i překrásnou knihovnu plnou starých ručně psaných spisů nedozírné hodnoty. Poté naskočte na naše E-Scootery a projeďte Staré město, Židovskou čtvrť, Malou stranu a mnoho dalšího! Vydejte se po náplavce a lehce vyšplhejte až do Letenského parku kde budete mít možnost vidět Pražský Metronom, a mimo jiné zažijete jeden z nejkrásnějších výhledů Prahy. Další zastávkou nebude nic jiného než největší hrad světa – Pražský hrad, kombinující majestátnost Svatovítské katedrály a krásu jižních zahrad. Trasa pokračuje Malou stranou kolem stěny Johna Lennona, bronzových Miminek a nejmenší uličky v Praze, až nakonec podjedete Karlův most a dostanete se až k muzeu France Kafky. Odtud se vydáte zpět do Starého města, kde navštívíte Židovskou čtvrť a jednu z nejstarších synagog Evropy. Těsně před koncem Vašeho dobrodružství spatříte sedmou nejdražší ulici světa -Pařížskou- která Vás zavede přímo na Staroměstské náměstí.

Сo je součástí:

 • průvodce
 • půjčení segway a e-skutru
 • focení
 • bezpečnostní trénink
 • helmy
 • pláštěnky (pokud prší)

Mapa trasy

To zoom, click on the map.

Doporučují nás